Bucas Sun Shower Combi Neck M

Tuotekoodi: 679-15

Bucas Sun Shower loimeen sopiva kaulakappale.

  • Antaa lisäsuojaa loimeen
  • Vedenpitävä ja hengittävä
  • Helposti kiinnitettävissä useimpiin loimiin

Koot: S (125cm), M (135cm), L (145cm) ja XL (155cm)

52.00 €
31.20 €

Irlantilainen Bucas tarjoaa markkinoiden laajimman valikoiman korkealaatuisia loimia ja muita varusteita hevosille. Bucas on huomioinut erittäin monipuolisessa loimitarjonnassaan jokaisen tarpeet eri tilanteisiin. 

Bucas on yhdistänyt valmistuksessaan aitoa irlantilaista ratsastusperinnettä muiden toimialojen, maiden ja markkinoiden viimeisimpään tuotekehitykseen 1980-luvulta asti. Tuloksena tästä on syntynyt laaja valikoima kekseliäitä ja hyvin edistyksellisiä tuotteita. Bucas on jo alusta asti saavuttanut menestyksellisesti maailmanlaajuiset markkinat.


Bucas on mm. kehittänyt ja valmistanut maailman ensimmäiset vedenkestävät loimet. Lisäksi Bucas esitteli ensimmäisenä maailmalle antibakteerisen pinnoitteen ja aurinkoa heijastavat loimet.


Bucasta pidetään synonyyminä korkeimmin kehittyneille loimille ja uraauurtava tuotekehittely jatkuu edelleen, tarjoten asiakkaille tänä päivänä kattavamman valikoiman ja monipuolisemmat vaihtoehdot kuin koskaan aikaisemmin.


Suosittelemmekin Sinulle aina ensimmäisenä Bucas -loimia tarpeeseen kuin tarpeeseen!

Asiakkaat jotka ostivat tämän tuotteen ostivat myös

-4.50€ Mountain Horse korkopala

Mountain Horse korkopala

Korkopala kantapään alle - nostaa jalkaa ja näin ollen laskee vartta alemmaksi. Sopii erityisesti uusiin saappaisiin, jotka eivät ole vielä muotoutuneet.

Tuote lisätty
9.00 €
4.50 €